Nahlášení škodní události

K nahlášení škodní události je nezbytně nutné vyplnění níže uvedených polí (povinná pole jsou označena hvězdičkou) a následné odeslání tohoto hlášení na společnost Drivalia Lease Czech Republic s.r.o.
V případě zjištění nejasností před uplatněním škody na vozidle budete kontaktováni našimi pracovníky za účelem doplnění a upřesnění údajů tak, aby nastalá událost mohla být řádně uplatněna.

1. Kontakt na osobu vyplňující toto oznámení

2. Oznámení škodní události na vozidle společnosti Drivalia

3. Údaje o vzniku, příčině a místě události

4. Vozidlo Drivalia Lease Czech Republic s.r.o.

5. Řidič

6. Kontaktní osoba Vaší společnosti pro případné doplnění upřesnění informací k této události

7. Údaje o Policii

8. Další účastník nehody (poškozené, škodící vozidlo, osoba, majetek)

Tato sekce se vyplňuje pouze při vlastním zavinění (vozidlem Drivalia poškozeno jiné vozidlo/majetek/osoba) či při zavinění jinou osobou. (Údaj vyplňujete v bodě 2.)

Řidič

Další účastník nehody nebo zástupce

Vlastník

Údaje o pojišťovně druhého účastníka

Tato sekce se vyplňuje pouze při vlastním zavinění (vozidlem Drivalia poškozeno jiné vozidlo/majetek/osoba) či při zavinění jinou osobou. (Údaj vyplňujete v bodě 2.)

9. Vaše doplňující informace ke škodní události (foto, protokol Policie, Záznam o dopravní nehodě, …)

10. DRIVER'S SERVICE pro škodní události

Máte-li zájem o zajištění opravy vozidla prostřednictvím služby DRIVER'S SERVICE pro škodní události, uveďte doplňující informace a obratem Vám zajistíme opravu. (Pokud nám tento požadavek budete zasílat mimo pracovní dobu, nebo o víkendech, bude Vám toto řešení nabídnuto následující pracovní den.)

Driver's service je volitelná služba spočívající v komplexním řešení opravy vozidla po škodní události. Zahrnuje vyhledání vhodného opravce, dohodnutí vhodného termínu a poskytnutí náhradního vozidla zdarma dle dostupnosti a kapacit dodavatele.

Společnost Drivalia se zavazuje chránit a zabezpečit osobní údaje, které shromažďuje a zpracovává. Více informací o podmínkách zpracování osobních údajů naleznete v prohlášení o ochraně osobních údajů.
Položky označené * jsou povinné.